نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در رشت گشایش یافت

گیلان آنلاین – رشت – نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در محل نمایشگاه های بین المللی گیلان در رشت گشایش یافت .
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه به ایرنا گفت: این نمایشگاه امسال با ۳۲۰ غرفه در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برپا شده است.
فرهاد دلق پوش با بیان اینکه در راستای برنامه های تنظیم بازار در ایام پایانی سال این نمایشگاه راه اندازی شده ، افزود: در این نمایشگاه مواد غذایی ، آجیل و خشکبار، شیرینی ، تزئینات سفره هفت سین ، گل و گیاه ، پوشاک ، کیف و کفش، لوازم خانگی و آشپزخانه در معرض دید عموم قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه ۹۵ درصد واحدهای عرضه کننده محصولات از گیلان هستند، اظهار کرد: پنج درصد دیگر از استان های کرمان، کرمانشاه، زنجان و قم در این نمایشگاه حضور یافته اند.
دلق پوش تخفیف این نمایشگاه را بین ۱۵ تا ۳۰ درصد عنوان و خاطرنشان کرد: تمامی قیمت ها کارشناسی شده توسط اتحادیه های مربوطه هستند ضمن اینکه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف نیز بر کیفیت و قیمت کالاها نظارت می کنند.
نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در رشت تا ۲۷ اسفندماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان دایر است.